SPK BIKE Challenge 2021 #2 SMWS 2021-03-15 - 2021-09-30

Stowarzyszenie SPK Bike zaprasza do rywalizacji wszystkich miłośników jazdy na rowerze. 

Głównym celem tej rywalizacji jest promowanie Sieradowickiego Parku Krajobrazowego jako miejsca do aktywnego wypoczynku. Aby pokazać jak największą część SPK zaplanowaliśmy 5 tras rowerowych które poprowadzą zawodników po różnych częściach Parku.

 Rywalizacja będzie odbywać się w trybie wirtualnym, czyli zawodnik sam decyduje kiedy startuje w zawodach. Zawodnik również sam rejestruje swoją trasę przejazdu przy pomocy dowolnej aplikacji która umożliwia zapisanie trasy w formacie GPX lub TCX. 

Przed przystąpieniem do rywalizacji należy zarejestrować darmowe konto w serwisie viks.pl. Za pomocą konta zawodnika viks będzie można dodawać pliki ze swoim przejazdem dla każdej z tras.

Do wyboru będzie 5 tras/zawodów które należeć będą do cyklu SPK Bike Challenge 2021. Każda z tras to osobne zawody i dla każdej trasy prowadzona będzie osobna klasyfikacja. Na koniec sezonu uczestnikom rywalizacji zostaną przyznane punkty za uzyskane czasy przejazdu. Zawodnik który w sumie zdobędzie najwięcej punktów w kategorii Open otrzyma Puchar Stowarzyszenia SPK Bike.

Przewidujemy również inne nagrody, które zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników rywalizacji. 

Trasa #2 SMWS - 26km

(Starachowice-Mostki-Wykus-Starachowice) to trasa która prowadzi po szutrowych drogach i leśnych ścieżkach. Startujemy w Starachowicach i jedziemy przez Polanę Langiewicza. Mijamy Cygańską Kapę i kierujemy się czerwonym szlakiem w stronę zalewu w Mostkach. Zielonym szlakiem jedziemy na Wykus i wracamy do Starachowic.

Aby pobrać plik trasy kliknij w guzik poniżej.

Dystans: 0,03km
The competition is over

Pakiet VIKS

Darmowy pakiet startowy pozwala na dostęp do rywalizacji dla wszystkich zarejestrowanych zawodników.

Koszt pakietu: 0 zl
Zapisz się teraz
Organizer
Stowarzyszenie SPK Bike
Druhny Zjawy
27-200 Starachowice
spkbike.pl
Ważne informacje