Szczęśliwa Ósemka 2021-07-01 - 2021-10-31

Zapraszamy do sportowej rywalizacji na dystansie 8 kilometrów

Warto mieć ósemkę na swoim koncie, Ósemka to szczęśliwa cyfra. Symbolizuje bogactwo i życiowe szczęście. A jeśli połączymy ją z aktywnością fizyczną i posypiemy wesołymi endorfinami musi być pozytywnie ;)

Aby dobry nastrój został z Tobą na dłużej mamy przygotowany solidny odlewany medal. Taki pozytywny przypominacz o tym, że jesteś SUPER, że możesz WSZYSTKO.

Zastanawiasz się jak zacząć ? To proste

Zapisz się na listę zawodników i wybierz pakiet startowy. Pamiętaj tylko o tym aby rejestrować swoją aktywność za pomocą dowolnej aplikacji mobilnej zapisującej pokonany dystans. Polecamy Strava, MapMyRun lub inną ulubioną aplikację. Nie wiesz jak kopiować pliki trasy GPX/TCX sprawdź zakładkę POMOC.

Jeśli Twoja aplikacja nie pozwala na zapisywanie plików GPX/TCX wystarczy przesłać do nas emailem na adres wyniki@viks.pl zrzut ekranu z aplikacji lub zdjęcie sportowego zegarka. Ważne aby było widać czas i pokonany dystans.

WYGRAJ KOSZULKE BIEGOWĄ

Biorąc udział w rywalizacji masz szansę na wygranie koszulki biegowej - wystarczy zapisać się do zawodów i pokonać dystans 8KM. Na uczestników czeka 5 koszulek do biegania :o]

Do kiedy mam czas ?

Wyzwanie trwa od 1/07/2021 do 31/10/2021. Pakiety startowe wysyłamy w ciągu kilku dni po przekroczeniu linii mety.

Pakiet viks FREE

Wybierając ten pakiet masz pełen dostęp do rywalizacji. Dodajesz pliki ze swojej aktywności i porównujesz wynik z innymi zawodnikami.
Pakiet jest bezpłatny.

Koszt pakietu: 0 zl

Pakiet NA MEDAL S8

Każdy kto ukończy wyzwanie otrzyma solidny odlewany i wyprodukowany w Polsce szczęśliwy medal. Medal w kształcie cyfry 8 wraz ze wstążką. Medal rozmiaru 50x80mm

Koszt pakietu: 39 zl
Shipping cost: 14.95 zl

Pakiet ZWYCIĘZCY S8

Pakiet ZWYCIĘZCY to solidny odlewany medal oraz bardzo przydatny i pozytywny komin w stylu buff od viks.

Koszt pakietu: 49 zl
Shipping cost: 14.95 zl
Sign up for the competition
Organizer
viks
Druhny Zjawy 7
27-200 Starachowice
viks.pl
Ważne informacje