viks Level#1 Challenge 100KM 2021-03-01 - 2021-12-20

Zapraszamy do rywalizacji

Wyzwanie viks Challenge LV#1 100KM to świetny sposób aby zmotywować się do aktywności fizycznej. Nie ma znaczenia jaki rodzaj sportu uprawiasz, biegasz, jeździsz rowerem lub na rolkach a może dużo spacerujesz. Ważne aby Twoja aktywność odbywała się na zewnątrz, zachęcamy do aktywności w lesie lub w parku. Kontakt z przyrodą zawsze wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie.

Zastanawiasz się jak zacząć ? To proste

Zapisz się na listę zawodników wyzwania viks Challenge LV#1, wybierz pakiet startowy i ruszaj do przodu. Pamiętaj tylko o tym aby rejestrować swoją aktywność za pomocą dowolnej aplikacji zapisującej pokonany dystans. Polecamy Strava, MapMyRun lub MapMyRide, Komoot, Ride with GPS …

Pozytywne zmęczenie ? świetnie …

Każdą zakończoną aktywność należy dodać w panelu zawodnika viks, lub przesłać wynik w postaci zrzutu ekranu na adres email  wyniki@viks.pl. Zobacz jak pobrać plik GPX/TCX z aplikacji mobilnych. Każda dodana aktywność przybliża Cię do celu tego wyzwania. Minimum 100KM w wybranej dyscyplinie to cel viks Challenge LV#1. Swój postęp możesz śledzić na bieżąco i porównywać się z innymi uczestnikami wyzwania.

Czas to nie problem

Na ukończenie wyzwania viks Challenge LV#1 jest dużo czasu. Rywalizacja kończy się 20/12/2021. Nieważne więc w jakiej formie jesteś dziś, ważne w jakiej formie będziesz na mecie.

WAŻNE - można dodać też trasy przejechane przed zapisaniem się do rywalizacji - ważne aby były wykonane w tym roku.

Nie czekaj, zrób coś dobrego dla Siebie, podejmij wyzwanie z viks

The competition is over

Pakiet viks FREE

Wybierając ten pakiet masz pełen dostęp do rywalizacji. Dodajesz pliki ze swojej aktywności i porównujesz wynik z innymi zawodnikami.
Pakiet jest bezpłatny.

Koszt pakietu: 0 zl

Pakiet POZYTYWNY

Wybierając POZYTYWNY pakiet masz pełen dostęp do rywalizacji. Dodatkowo w cenie pakietu otrzymasz pozytywny komin typu buff. Sportowy komin to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Dzięki jego uniwersalności możesz dostosować komin do swoich potrzeb, czapka, apaszka – świetny też pod rowerowy kask.

Koszt pakietu: 15 zl
Shipping cost: 9 zl

Pakiet na MEDAL#1

To pakiet na MEDAL, wybierając ten pakiet masz pewność że po przekroczeniu linii mety otrzymasz solidny brązowy medal finishera. Medal to doskonała nagroda dla samego siebie, bo warto docenić wysiłek jak towarzyszył Ci podczas pokonywania tego wyzwania. Jesteś zwycięzcą – zdobywasz medal.

Koszt pakietu: 39 zl
Shipping cost: 14.95 zl

Pakiet ZWYCIĘZCY#1

Pakiet Zwycięzcy to konkretna nagroda za Twój wysiłek. Medal finishera za pokonanie wyzwania viks Challenge LV#1 oraz pozytywny i bardzo wszechstronny komin od viks. Jesteś na mecie i zdobywasz wszystko. Oklaski, sława i same pozytywne doznania, Brawo TY.

Koszt pakietu: 49 zl
Shipping cost: 14.95 zl
Sign up for the competition
Organizer
viks.pl
Druhny Zjawy 7
27-200 Starachowice
viks.pl
Ważne informacje
Sponsorship